Zestaw Grzyby w kapsułkach

ZGK

Nowy produkt

 • Ekstrakt 10:1
 • Wysokie stężenie beta glukanów
 • Hodowane na drewnie
 • 60 kapsułek x 500 mg każdego produktu
 • Owocniki grzybów bez zbędnych dodatków oraz wypełniaczy
 • Odpowiedni dla wegan i wegetarian

Więcej szczegółów

265,00 zł

Zamiast 276,00 zł

- +

Akceptujemy popularne metody płatności
Akceptujemy popularne metody płatności

Zawartość pakietu

 
Opis

Grzyby medyczne w kapsułkach suplement

Zestaw grzybów w kapsułkach to wygodna alternatywa dla ekstraktów w proszku. Jeśli nie masz czasu na przyrządzenie grzybowego napoju - to rozwiązanie jest dla Ciebie.  Zestaw składa się z 4 grzybów (Lions mane, Chaga, Reishi, Cordyceps) każdy zawierający 60 kapsułek roślinnych po 500 mg ekstraktu 10:1

Lion's mane - brain power

Soplówka jeżowata (Hericium einaceus) nazywana pospolicie Lion's mane jest niezwykłym grzybem używanym od wieków w diecie dalekiego Wschodu. Unikalny profil związków aktywnych sprawia, że soplówka stała się prawdziwą super gwiazdą wśród związków mających na celu poprawę pracy mózgu i układu nerwowego.

Lion's mane sprawdzi się szczególnie u osób, które potrzebują naturalnego pobudzenia i motywacji podczas wykonywania codziennych zadań. Korzystają z niego sportowcy, pracownicy intelektualni oraz osoby dbające o zdrowie i optymalne możliwości mentalne.

Lions Mane w kapsułkach suplement
Chaga w kapsułkach suplement

Chaga - grzybowa multiwitamina

Chaga (Inonotus obliquus) jest jednym z najbardziej cenionych grzybów funkcjonalnych. Mieszkańcy Rosji i Syberii od wieków wykorzystują napar z tego grzyba w medycynie ludowej. Chaga występuje przeważnie na drzewach brzozowych w chłodnym klimacie.

Grzyb chaga jest skarbnicą antyoksydantów, które chronią komórki i opóźniają proces starzenia się organizmu. Jak pokazują badania zajmuje ona pierwsze miejsce w skali ORAC (ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity) - będącej międzynarodową miarą działania antyoksydacyjnego pokarmów.

W grzybach chaga występują również witaminy z grupy B; niacyna (B3), ryboflawina (B2), kwas pantotenowy (B5).

Reishi - wyciszenie i sen

Reishi (Lakownica żółtawa) nazywany również Ling zhi jest jednym z najważniejszych grzybów używanych od wieków na dalekim Wschodzie. Ceniony za właściwości prozdrowotne, w tym wsparcie układu krążenia, obniżenie poziomu cholesterolu i zachowanie odpowiedniej odporność organizmu.

Reishi od setek lat stosowany był w Chinach jako tonik Shen - jego działanie miało pomagać w przypadku bezsenności i wyciszać nadmiernie pobudzone ciało. Pospolita wiedza na temat harmonizującego działania reishi dziś doczekała się potwierdzenia w licznych badaniach.

Reishi w kapsułkach suplement
Cordyceps w kapsułkach suplement

Cordyceps - naładuj baterie


Cordyceps w znacznym stopniu wyróżnia się na tle innych grzybów funkcjonalnych. Zaczynając od niezwykłego sposobu hodowli, na jego anegdotycznej sławie, jako potężny booster energii wśród sportowców kończąc.

Jednym ze szklaków, za pomącą którego Cordyceps wspomaga wydolność fizyczną i zmniejsza zmęczenie, jest wpływ na produkcję podstawowej jednostki energetycznej – ATP (adenozyno trójfosforan). O ATP możemy myśleć jako bateriach naszego organizmu. Im bardziej są naładowane, tym dłużej jesteśmy w stanie wykonywać daną czynność.

ATP produkowane jest w mitochondriach – energetycznych fabrykach wewnątrz naszych komórek. Ich udział w produkcji energii sięga aż 90%. Cordyceps zawiera adenozynę, która wymagana jest do wytworzenia ATP.

Napisz opinię

Zestaw Grzyby w kapsułkach
 • Ekstrakt 10:1
 • Wysokie stężenie beta glukanów
 • Hodowane na drewnie
 • 60 kapsułek x 500 mg każdego produktu
 • Owocniki grzybów bez zbędnych dodatków oraz wypełniaczy
 • Odpowiedni dla wegan i wegetarian

Napisz opinię

 
Opinie użytkowników(2)
11.09.2023

Świetne combo

Biorę już drug raz taki zestaw i ma zbawienny wpływ na moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Soplówka usprawnia mnie mentalnie, Cordyceps fizycznie, po Reishi moje hormony tonizują się i sen jest dużo lepszy, a Chaga to bomba witaminowa pełna przeciwutleniaczy, w połączeniu to super witalizujące-lecznicze połączenie!:)

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (1) (0)
12.02.2023

Super zestaw

Grzyby to przyszłość na zdrowe zycie

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)

Napisz swoją opinię!

Koniecznie spróbuj także:

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: