Mushroom Complex (4 grzyby) w kroplach 60ML

MC60ML

Nowy produkt

 • 30 dni suplementacji

 • Mieszanka 4 gatunków grzybów
 • Ekstrakty 15:1 - 20:1 >20% beta glukanów 1,3/1,6

 • Butelka zawiera ekstrakt z 120 000 mg grzybów
 • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
 • Biofotoniczne szkło ultrafioletowe Miron

Więcej szczegółów

169,00 zł

- +

Akceptujemy popularne metody płatności
Akceptujemy popularne metody płatności
 
Opis

Płyn Mushroom Complex to grzyby witalne w najlepszym wydaniu. Znajdziesz w nim ekstrakty 4 grzybów w równych proporcjach.

Poznaj grzyb witalne

Grzyby witalne to określenie odnoszące się do różnych gatunków grzybów, które są wykorzystywane ze względu na ich potencjalne korzyści zdrowotne. Takie grzyby wykorzystywano w tradycji chińskiej, słowiańskiej i skandynawskiej.

Każdy z nich ma unikalne właściwości i jest stosowany do wspierania różnych aspektów zdrowia. Aktualnie o ich skuteczności wiemy nie tylko z ludowych przekazów, ale i ze stale rosnącej ilości badań naukowych.

Dla zdrowia grzyby stosowane są w różnej postaci, w tym jako różnego rodzaju ekstrakty. Dla uzyskania najwyższej jakości w Mushroom Complex każdy grzyb poddany został podwójnej ekstrakcji.

Ekstrakty z grzybów w płynie

W naszym produkcie grzybowe surowce poddano podwójnej ekstrakcji, używając i gorącej wody, i alkoholu, by wyciągnąć pełne spektrum składników z każdego grzyba zastosowanego w mieszance Mushroom Complex.

Czy to oznacza, że w płynie Mushroom Complex jest alkohol? Absolutnie nie! Alkoholu używano tylko jako rozpuszczalnika w procesie technologicznym. Można powiedzieć, że był substancją pomocniczą obecną na tylko jednym z etapów ekstrakcji, a której w finalnym produkcie już nie ma.


Uniwersalny profil składników sprawia, że Mushroom Complex nadaje się do stosowania o dowolnej porze roku i o dowolnej porze dnia. Suplementacja tą płynną mieszanką grzybowych ekstraktów będzie dobrym pomysłem zawsze, gdy odczuwasz potrzebę ogólnego wzmocnienia i wsparcia organizmu w codziennym funkcjonowaniu.

Dla kogo Mushroom Complex?Z Mushroom Complex skorzystać mogą m.in.:

 • sportowcy
 • osoby pracujące umysłowo
 • osoby przeciążone nadmiarem stresu
 • osoby poszukujące ogólnego wzmocnienia
 • osoby dbające o profilaktykę, by cieszyć się zdrowiem jak najdłużej


Jak stosować Mushroom Complex?

Podstawowa metoda spożycia płynu Mushroom Complex to rozpuszczenie zawartości pipety w szklance wody i wypicie. Popularną alternatywą jest zaaplikowanie płynu z pipety bezpośrednio do jamy ustnej, najlepiej pod język, a następnie po kilkunastu sekundach popicie go wodą.

Nie musisz się jednak ograniczać do wody. Płyn Mushroom Complex możesz dodawać do jakichkolwiek napojów (również gorących), np. do soku, herbaty lub kawy, a także do warzywno-owocowych smoothie lub owsianek. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę.

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, mieszanka ekstraktów z grzybów zawierająca: ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull; Fr.) Pers.)  15:1 25%, ekstrakt z owocników Reishi – lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) 20:1 25 %, ekstrakt z owocników błyskoporka podkorowego (Inonotus obliguus (Ach. Ex Pers.) Pilát) 15:1 25 %, ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis (Berk.)), 15:1 (CS-4) 25 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.
Napisz opinię

Mushroom Complex (4 grzyby) w kroplach 60ML
 • 30 dni suplementacji

 • Mieszanka 4 gatunków grzybów
 • Ekstrakty 15:1 - 20:1 >20% beta glukanów 1,3/1,6

 • Butelka zawiera ekstrakt z 120 000 mg grzybów
 • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
 • Biofotoniczne szkło ultrafioletowe Miron

Napisz opinię

Koniecznie spróbuj także:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: